یونولیت های تولید شده در ابتکار فوم


شرکت ابتکار فوم کیمیا

یکی از عواملی که بر روی قیمت ساختمان مسکونی تاثیر دارد و ارزش آن را نزد مشتریان خرید خانه، بیشتر جلوه می‌دهد، استفاده از متریال مرغوب و مقاوم است. یونولیت سقفی استاندارد در حال حاضر از لحاظ وزنی سبک می باشد اما از مقاومت بسیار بالایی برخوردار است. همچنین خواص حرارتی فوق العاده بالای فوم سقفی موجب می شود ورق های یونولیتی در برابر آتش سوزی و حریق مقاوم بوده و از هدر رفتن گرمای داخل ساختمان به بیرون جلوگیری کند. همچنین انواع فوم سقفی را می توان با روش های جایگزین، به سادگی به بازار عرضه کرد.

ورق های یونولیتی، طول عمر بالایی دارند و متناسب با نیاز واحد ساختمانی می توان ابعاد و اندازه های آن را به راحتی برش داد. در حال حاضر شرکت ابتکار فوم کیمیا از جمله شرکت هایی است که محصولات مرغوب را مطابق با استانداردهای لازم به مشتریان ارائه می دهد. صنعتگران این حوزه به این عقیده دارند که مدیریت ساختمان های مسکونی از نظر هزینه های انرژی و ایمنی ساکنان از اهمیت بالایی برخوردار است. همچنین ورق های یونولیتی در برابر تغییرات شدید آب و هوایی مقاوم بوده بنابراین به راحتی در شهرهای مختلف قابل استفاده هستند.

ویژگی های کاربردی و مشخصات فنی یونولیت سقفی استاندارد چیست؟

 یونولیت سقفی استاندارد، فوم سقفی یا ورق یونولیتی، همه جزو مشتقات نفت خام هستند. ابعاد یونولیت سقفی معمولاً با عرض ۵۰ سانتی متر و طول ۲ متر می باشد. برای نصب انواع ورق فوم در پروژه های ساختمان سازی، آب کمتری مصرف می شود. هزینه های حمل و نقل بلوک ها تا محل نصب بسیار اندک است. با توجه به اینکه این یونولیت ها ابعاد استاندارد دارند، ضایعات کمتری در محل ساختمان به وجود می آورند.

کار با ورقه های یونولیت و بلوک یونولیت سقفی بسیار ساده است. در حال حاضر، پیمانکاران زیادی متقاضی خرید ورق یونولیت با قیمت مناسب هستند. بتن ریزی در لا به لای بلوک های یونولیتی با حداکثر راندمان انجام می گیرد چراکه بتن می تواند در شیارهای یونولیت نفوذ کند و موجب استحکام آن شود. استفاده از انواع ورق یونولیت و فوم سقفی در پروژه های ساختمانی نیاز به خرید سازه های فلزی با تعداد زیادی نظیر تیرچه، فولاد و تیر آهن را به شدت کاهش می دهد. این متریال سبک، ایمنی بیشتری را برای کارگران ساختمانی فراهم می کنند. یونولیت ها در برابر حرارت و رطوبت، عایق هستند.

بهترین روش خرید فوم سقفی با قیمت مناسب چیست؟

اگر قصد خرید و فروش یونولیت سقفی را دارید و یا تصمیم دارید قیمت فوم سقفی در بازار را به دست آورید، بهترین راهکار آن است که از وب سایت های اینترنتی استفاده کنید. بسیاری از شرکت‌های فعال در این حوزه محصولات خود را در وب سایت ها معرفی می کنند. همچنین سایت های آگهی آنلاین، بهترین مرکز برای آشنا شدن با انواع تولید کننده یونولیت سقفی استاندارد در کشور هستند. پس از آن که به اطلاعات لازم دست پیدا کردید می توانید با شرکت ابتکار فوم کیمیا برای دریافت قیمت فروش فوم و انواع بلوک های یونولیتی تماس حاصل کنید.

قیمت خرید فوم سقفی و سایر متریال یونولیتی برای نصب در پروژه های ساختمانی بر اساس متر مربع و وزن بلوک ها محاسبه می شود. با توجه به وزن سبک آنها، هزینه نهایی برای یک شرکت پیمانکاری بسیار کمتر از خرید آجر یا بلوک سیمانی خواهد بود.

 

جهت اطلاعات بیشتر از قیمت یونولیت سقفی و یا سفارش با شماره های زیر تماس بگیرید.

واحد فروش:09183684098

واحد مالی:09183674097

واحد تولید و کنترل:09183634097

تلفن:08633554047

فکس:08633554048

یونولیت های تولید شده در ابتکار فوم